ASMO Solutions Deutschland GmbH

Komisjoner, pakowacz – 1700–1900 euro na rękę, lekka praca dla kobiet i mężczyzn

Brak miejsc
Niemcy, Norymberga
1700 - 1900

    Uwaga: aby wysłać, zaznacz pole poniżej

    Oferta pracy:

    Komisjoner, pakowacz- lekka praca dla kobiet i mężczyzn

    Opis oferty:

    • Wynagrodzenie 1700–1900 euro na rękę
    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
    • Zakwaterowanie
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
    • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

    Oferujemy:

    • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych w Niemczech
    • Okolice Norymbergii
    • Zadania: kompletowanie lekkich części meblowych
    • Praca od poniedziałku do piątku, w ciągu dnia

    Oczekujemy:

    • Znajomości języka niemieckiego
    • Doświadczenia w pracach na magazynie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem MDE

    Komisjoner, lekka praca dla kobiet i mężczyzn - 26-DAV01-23

    Wyślij ofertę na maila

    Wyślij link na poniższy e-mail

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności