ASMO Solutions Deutschland GmbH

Komisjoner 2340–2540 euro na rękę, wolne weekendy, praca dla kobiet i mężczyzn

Brak miejsc
Niemcy, Norymberga
2340 - 2540

    Uwaga: aby wysłać, zaznacz pole poniżej

    Oferta pracy:

    Komisjoner – lekka praca w Niemczech, kompletowanie części

    Oferujemy:

    • Pensję 2340–2540 euro na rękę
    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Niemieckie świadczenia socjalne:
    • Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
    • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7
    • Pewne zatrudnienie
    • Sprawdzone i konkretne oferty pracy

    Opis oferty:

    • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych w Niemczech
    • Okolice Norymbergii
    • Zadania: kompletowanie lekkich części meblowych
    • Praca od poniedziałku do piątku, dzienna zmiana
    • Krótsza zmiana w piątek
    • Lekka, nieobciążająca fizycznie praca

    Oczekujemy:

    • Znajomości języka niemieckiego
    • Doświadczenia w pracach na magazynie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem MDE

    Komisjoner, lekka praca - 26-DAV01-23a

    Wyślij ofertę na maila

    Wyślij link na poniższy e-mail

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności