Pracownik magazynu, 1760–1960 euro na rękę, wolne weekendy, pewna pensja, praca tylko w ciągu dnia

Brak miejsc
Niemcy, Norymberga
1760 - 1960

    Uwaga: aby wysłać, zaznacz pole poniżej

    Oferta pracy:

    Pracownik magazynu, zakwaterowanie, dobre warunki

    Opis oferty:

    • Zarobki na rękę 1760–1960 euro na rękę
    • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
    • Zakwaterowanie
    • Dobre warunki i pracę od zaraz
    • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w okolicy Norymbergii
    • Zadania: załadunek i rozładunek ciężarówek przy pomocy wózka widłowego
    • Praca od poniedziałku do piątku
    • Praca tylko w ciągu dnia – koniec zmiany wczesnym popołudniem
    • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych

    Oczekujemy:

    • Znajomości języka niemieckiego
    • Aktualnych uprawnień na wózek widłowy
    • Umiejętności obsługi komputera
    • Doświadczenia w pracach na magazynie

    Pracownik magazynu, pewna pensja, praca tylko w ciągu dnia - 25-DAV01-23

    Wyślij ofertę na maila

    Wyślij link na poniższy e-mail

    Akceptuję regulamin i politykę prywatności